דרך הים

דרך הים

 
0.0 (0)
0 2 0 0 0

אנשים מגיעים לדרך הים מסיבות שונות, לחלקם השיט מתקשר לגילוי עצמי ולחיבור לטבע לחלקם השיט מתקשר עם הדברים הטובים בחיים, לפגוש אנשים חדשים, לשוט למרינה כאשר השקיעה בירכתיים ורסס של מלח מכסה את הפנים וביד כוס יין טוב. לחלקם זה הרצון ללמוד ולהכיר עולם חדש של ידע, לרכוש מיומנויות חדשות, לחוות הרפתקאות ולרכוש את היכולת להיות סקיפר של ספינת מפרש בכל מקום בעולם.

אנחנו בדרך הים, אוהבים לשוט אבל להגדיר את דרך הים כמקום בו תלמדו להשיט ספינה ממקום אחד למשנהו בעזרת הרוח, לקבל רישיון משיט ולצבור ידע ימי זו המעטה. דרך הים היא הרפתקה, היא מסע של גילויים ותגליות של חופש ושל נטילת אחריות, לקיחת ההגה לידיים מילולית ומעשית כאחד. במשך השנים דרך הים הפכה להיות קהילה של אנשים שהאהבה לים והחוויות המשותפות קושרות אותם יחד.

האמת שזה מאוד הגיוני, לכולם התייחסנו כאל חברים אז הם נהיו חברים והביאו איתם חברים נוספים. הבית החם של דרך הים הלך וגדל אבל בבסיס נשארה הפשטות, החברות והיושרה המקצועית.

הרבה דברים השתנו בדרך הים במהלך השנים: יש לנו יאכטות חדישות, כיתות לימוד מרווחות וצוות של 25 מדריכי שייט. אנחנו יושבים במקום הכי יפה במרינה בהרצלייה ואפילו יש לנו סניף בחיפה.

אבל יש דברים שלעולם לא ישתנו: דרך הים תמיד תהיה בית חם לשייטים, לאוהבי הים, לאנשים שמעוניינים לחוות חוויה ימית, להכיר ולפגוש אנשים הדומים להם.

אנחנו נמשיך להתייחס לכולם כאל חברים.

Bar & Pub Information

Full Address

Yordei Yam St 1
Herzliya,
Israel
Email
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telephone
Swap Start/End

User reviews

There are no user reviews for this listing.
Already have an account? or Create an account

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location